vela de mojito post
Dekoratívne sviečky, Vyrobiť sviečky, Žiadna kategória

Mojito sviečky: Osviežujúce výtvory, KTORÉ DOTVORIA NÁLADU TVOJHO DOMOVA

Nechaj sa pohltiť zábavnou technikou výroby mojito sviečok! Tieto sviečky sú hravé, originálne a veľmi osviežujúce. Ak chceš toto leto naplniť svoj domov neuveriteľnou vôňou, nemôžeš si nechať újsť príležitosť…

Mojito sviečky: Osviežujúce výtvory, KTORÉ DOTVORIA NÁLADU TVOJHO DOMOVA

Nechaj sa pohltiť zábavnou technikou výroby mojito sviečok! Tieto sviečky sú hravé, originálne a veľmi osviežujúce. Ak chceš toto leto naplniť svoj domov neuveriteľnou vôňou, nemôžeš si nechať újsť príležitosť naučiť sa, ako si mojito sviečky vyrobiť doma. Konečný výsledok je skutočne veľkolepý. Trúfaš si na to?

Výroba mojito sviečok doma ponúka niekoľko výhod:

 • Prispôsobenie: Pri výrobe vlastných mojito sviečok máš úplnú kontrolu nad použitými ingredienciami a dizajnovými detailmi. Intenzitu vône, farebnosť a veľkosť mojito sviečok môžeš upraviť podľa svojich osobných preferencií.
 • Originalita: Mojito sviečky sú jedinečnou a originálnou možnosťou, ako ozdobiť svoj domov. Ich osviežujúca a zábavná vôňa vytvára zvláštnu atmosféru najmä počas letných mesiacov. Svojich hostí prekvapíš originálnou výzdobou a nezvyčajnými arómami.
 • Ekonomické úspory: Výroba vlastných mojito sviečok je z dlhodobého hľadiska lacnejšia v porovnaní s nákupom komerčných sviečok. Použité materiály, ako je gélový parafín a farbivá, sú cenovo dostupné a trvácne, čo ti umožňuje vyrobiť viac sviečok z jedného nákupu.
 • Tvorivá činnosť: Výroba mojito sviečok je zábavná a kreatívna činnosť. Vychutnáš si pri nej tavenie parafínu, miešanie farieb a vôní a vytváranie vlastných dizajnérskych kombinácií. Je to skvelý spôsob, ako vyjadriť svoju umeleckú stránku a preskúmať svoju kreativitu.
 • Personalizované darčeky: Ručne vyrábané mojito sviečky sú jedinečné a osobné darčeky, ktoré určite zapôsobia na tvojich blízkych. Môžeš si navrhnúť svoje vlastné sviečky so špecifickými farbami a vôňami tak, aby vyhovovali vkusu a preferenciám každej osoby, čo z nich robí zmysluplné a špeciálne darčeky.
 • Spojenie s prírodou: Pri výrobe vlastných sviečok máš možnosť použiť prírodné a ekologické ingrediencie, ako je gélový parafín. To ti umožní spojiť sa s prírodou a znížiť používanie komerčných sviečok, ktoré môžu obsahovať chemické alebo syntetické prísady.

Aké materiály potrebuješ na výrobu Mojito sviečok 

Na výrobu Mojito sviečok budeš potrebovať nasledujúce materiály:

Krok za krokom: Výroba Mojito sviečky

 • Začnime s najzábavnejšou časťou tejto sviečky: kockami mojita! Postupuj nasledovne:
 • Roztop 100 g gélového parafínu na miernom ohni. Opatrne, od 100 ° C je horľavý.
 • Po roztavení ho odstráň z plameňa a pridaj niekoľko kvapiek aromatickej esencie. Dobre premiešaj.
 • Nechaj parafín trochu vychladnúť. Keď dosiahne teplotu 60-65 ° C, nalej ho do štvorcovej formy.
 • Počkaj, kým úplne vychladne, vyber a nakrájaj kocky. Vlož ich na niekoľko minút do mrazničky, aby sa neroztopili po pridaní horúceho parafínu.
 • Roztop trochu viac parafínu a rovnomerne ho rozdeľ do dvoch misiek. Pridaj každému iné sfarbenie a dobre premiešaj.
 • Nalej farebný parafín do formy a pred vyklopením ho nechaj vychladnúť.
 • Kocky nakrájaj na malé kúsky a vlož ich na niekoľko minút späť do mrazničky.
 • Roztop ďalších 50 g gélového parafínu a medzitým vlož kúsky farebných kociek do pohára.
 • Nalej časť roztaveného parafínu do pohára a vlož do neho kocky. Potom pohár doplň ďalším parafínom.
 • Počkaj, kým začne tuhnúť, a do stredu umiestni knôt. Pridaj niekoľko ďalších kociek. Teraz zostáva len ozdobiť pohár podľa tvojich predstáv!

Ak chceš objaviť viac takýchto návodov, navštív náš blog v www.blog.granvelada.sk, kde nájdeš širokú škálu nápadov, ktoré môžeš vytvoriť vlastnoručne. Stiahni si tiež náš bezplatný manuál o tom, ako vyrábať sviečky. Poskytne ti všetky informácie, ktoré potrebuješ na ich domácu výrobu.

Ponor sa do fascinujúceho sveta výroby sviečok a vytvor si vlastné majstrovské diela veselým a technicky jednoduchým spôsobom!

ĎALŠÍ PRÍSPEVOK, KTORÝ VÁS MÔŽE ZAUJÍMAŤ

NEWSLETTER

Prihláste sa na odber noviniek a dostávajte novinky, ponuky, nové recepty, návody a kurzy na svoj e-mail. Zostaňte informovaní o tom, čo máte s Gran Veladou najradšej.

PRIHLÁSTE SA NA ODBER SPRAVODAJSTVA

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed

Neboli nájdené žiadne výsledky.

SLEDUJTE NÁS NA NAŠICH SOCIÁLNYCH MÉDIÁCH

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek a dostávajte novinky, ponuky, nové recepty, návody a kurzy na svoj e-mail. Zostaňte informovaní o tom, čo máte s Gran Veladou najradšej.

PRIHLÁSIŤ SA

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right