velas para bautizo tecnica decoupage
Darčeky ku krstu, Dekoratívne sviečky, Prvé sväté prijímanie, Výroba darčekov, Vyrobiť sviečky, Žiadna kategória

Ako vyrobit decoupage sviecky ku krstu

Hľadáš jedinečný a očarujúci spôsob, ako osláviť krst vášho drobca? Máme pre teba dokonalé riešenie! V tomto návode ťa naučíme, ako decoupage sviecky, ktoré sa nielen ľahko vyrábajú, ale zároveň…

Ako vyrobit decoupage sviecky ku krstu

Hľadáš jedinečný a očarujúci spôsob, ako osláviť krst vášho drobca? Máme pre teba dokonalé riešenie! V tomto návode ťa naučíme, ako decoupage sviecky, ktoré sa nielen ľahko vyrábajú, ale zároveň dodajú nádych elegancie a tepla každej udalosti, ako je krst, sväté prijímanie alebo svadba.

Sviečky sú symboly svetla a nádeje a ich prispôsobením technikou decoupage ich môžeš premeniť na zmysluplné a krásne darčeky. Či už zdobíš vlastnú oslavu alebo daruješ priateľom a blízkym, tieto sviečky sú skvelou voľbou, ktorú si určite obľúbiš. Toto je technika, ktorú môžeš robiť s novými sviečkami, či už samotnými vyrobenými alebo dokonca s tými, ktoré chceš znova použiť, sviečkami, ktoré už nepoužívaš alebo ktoré sa nachádzajú po dome a chceš im dať nový život.

Ak si na ich výrobu netrúfaš, v Gran Velada máme niekoľko cenovo dostupných sviečok, takže si ich môžeš prispôsobiť pomocou tejto jednoduchej techniky. Po dokončení máme pripravené sviečky s príslušným vrecúškom, stužkou, ktorá ho zatvára, a prispôsobiteľnou nálepkou s menom alebo menami, ktoré chceš nalepiť – menom snúbencov, menom pokrsteného atď., dátum. Môžeš si ich prispôsobiť požadovaným jazykom, farbou a textom, maj na pamäti, že text musí zodpovedať dostupnej veľkosti.

V tomto podrobnom návode ťa prevedieme každým krokom procesu, od prípravy materiálov až po dokončovacie úpravy. Nezáleží na tom, či si skúsený remeselník alebo začiatočník, každý si môže vychutnať radosť z vytvárania týchto jedinečných a nezabudnuteľných sviečok!

Aké materiály potrebuješ na decoupage sviecky ku krstu?


Ak chceš začať s projektom decoupage sviečky, budeš potrebovať nasledujúce materiály:

 • Základná sviečka na prispôsobenie
 • Polypropylénové vrecko s rozmermi 8 x 5 x 24 centimetrov
 • Ružová stuha
 • Prispôsobiteľné nálepky na balenie
 • Zdobené obrúsky
 • Pergamenový papier
 • Sušička alebo teplovzdušná pištoľ


Navyše budeš potrebovať čistý pracovný priestor a pár minút svojho času na vytvorenie týchto krásnych sviečok.

Krok za krokom recept na decoupage sviecky ako darček ku krstu

 1. Príprava základnej sviečky: Začni prípravou základnej sviečky na prispôsobenie. Tieto sviečky sú všestranné a ideálne pre rôzne techniky prispôsobenia, vrátane decoupage.
 2. Vyčisti povrch: Uisti sa, že povrch sviečky je čistý a bez nečistôt. To pomôže materiálom na decoupage lepšie priľnúť k povrchu sviečky.
 3. Vrstvenie obrúska: Opatrne odlep vrstvy zdobeného obrúska, pričom len vrchná vrstva zostane neporušená. Vyber si dizajnové prvky, ktoré chceš na sviečke zvýrazniť, a vystrih ich.
 4. Priprav suchý zips: Na dizajn obrúska položte hárok nepremasteného papiera a zaisti ho na mieste.
 5. Použitie tepla: Pomocou sušiča vlasov alebo teplovzdušnej pištole nastavenej na nízku teplotu aplikuj teplo na mastný papier a jemne otáčajte sviečkou. Teplo prenesie dizajn z obrúska na povrch sviečky.
 6. Odstránenie pauzovacieho papiera: Po prenesení vzoru opatrne odstráň pauzovací papier, aby sa odhalil decoupage dizajn na sviečke.
 7. Zabaľ sviečku: Hotovú sviečku vlož do polypropylénového vrecka, aby sme získali lesklý vzhľad. Ozdob tašku ružovou stuhou a prispôsobiteľnými nálepkami, aby sme jej dodali osobný nádych.
 8. Pripravené na darovanie!: Tvoja sviečka decoupage je pripravená na darovanie! Či už oslavujete krstiny alebo inú špeciálnu príležitosť, tieto sviečky budú pre tvojich hostí premyslenými a nezabudnuteľnými spomienkami.

Časté otázky týkajúce sa decoupage sviečok

Môžem použiť rôzne vzory obrúskov pre svoje sviečky na decoupage?
Absolútne! Neboj sa experimentovať s rôznymi vzormi obrúskov, aby vyhovovali tvojej téme alebo preferenciám.

Potrebujem špeciálne zručnosti na výrobu týchto sviečok?
Nie sú potrebné žiadne predchádzajúce remeselné skúsenosti. Tieto sviečky sú veľmi jednoduché na výrobu a ideálne pre začiatočníkov.

Môžem sviečky ďalej prispôsobiť?
Áno, sviečky si môžeš prispôsobiť dodatočnými dekoráciami tak, že ich natriete našimi špeciálnymi farbami alebo dekoráciami, ako sú naše nálepky, aby boli skutočne jedinečné.

Sú tieto sviečky vhodné aj na iné príležitosti ako sú krstiny?
Samozrejme! Tieto sviečky je možné prispôsobiť na rôzne udalosti, ako sú svadby, narodeniny alebo sviatky.

Kde nájdem materiály potrebné pre tento projekt?
Materiály si môžeš kúpiť na Gran Velada.

Ako dlho trvá výroba sviečky na decoupage?
Vytvorenie sviečky na decoupage trvá len asi päť minút, vďaka čomu je to rýchly a zábavný remeselný projekt.


Vytváranie personalizovaných sviečok na decoupage na krst je skvelý spôsob, ako dodať tvojim oslavám osobitý nádych. Len s niekoľkými jednoduchými materiálmi a krokmi si môžeš vyrobiť krásne sviečky, ktoré si tvoji hostia zamilujú. Či už ich vyrábaš na krstiny alebo inú špeciálnu príležitosť, tieto sviečky určite zostanú na pamiatku dlhé roky.

Nečakaj viac! Zozbieraj svoje materiály a začni vytvárať svoje vlastné sviečky na decoupage ešte dnes.

Dúfame, že sa ti tento príspevok páčil! Ak chceš začať v tomto nádhernom svete domácej výroby sviečok, máš šťastie. Na našom blogu nájdeš širokú škálu zdrojov, tipov a techník, ako preskúmať a vychutnať si umenie výroby sviečok. Od podrobných návodov až po inšpiratívne nápady na zdobenie, naším cieľom je poskytnúť ti všetky informácie, ktoré potrebuješ, takže môžeš doma vytvoriť svoje vlastné jedinečné, personalizované sviečky. Vitaj vo fascinujúcom svete ručne vyrábaných sviečok!

ĎALŠÍ PRÍSPEVOK, KTORÝ VÁS MÔŽE ZAUJÍMAŤ

NEWSLETTER

Prihláste sa na odber noviniek a dostávajte novinky, ponuky, nové recepty, návody a kurzy na svoj e-mail. Zostaňte informovaní o tom, čo máte s Gran Veladou najradšej.

PRIHLÁSTE SA NA ODBER SPRAVODAJSTVA

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed

Neboli nájdené žiadne výsledky.

SLEDUJTE NÁS NA NAŠICH SOCIÁLNYCH MÉDIÁCH

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek a dostávajte novinky, ponuky, nové recepty, návody a kurzy na svoj e-mail. Zostaňte informovaní o tom, čo máte s Gran Veladou najradšej.

PRIHLÁSIŤ SA

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right