kit para hacer jabones de elefante para bautizo
Glycerínové mydlo, Vytvorte mydlá, Žiadna kategória

Zaciatocna suprava: ako vyrobit mydla v tvare slona doma s detmi

Predstav si krst, kde je každý detail s láskou premyslený, kde sa spomienky stávajú malými šperkami kreativity a náklonnosti. S našou súpravou na výrobu mydla v tvare slona ponúkame jedinečný…

Zaciatocna suprava: ako vyrobit mydla v tvare slona doma s detmi


Predstav si krst, kde je každý detail s láskou premyslený, kde sa spomienky stávajú malými šperkami kreativity a náklonnosti. S našou súpravou na výrobu mydla v tvare slona ponúkame jedinečný zážitok, ktorý spája zábavu a remeselnú zručnosť v jednom procese. Na každom kroku, od výberu esencií až po moment, keď mydlá nadobudnú svoj očarujúci tvar, ťa vedieme tak, aby výsledkom bol detail, ktorý poteší a prekvapí.


Mydlá, viac ako dekoratívny predmet alebo suvenír, sa stávajú posolstvom starostlivosti a náklonnosti, vďaka čomu je každý krst ešte výnimočnejším okamihom. Táto súprava ti umožní nielen vytvoriť niečo krásne, ale tiež sa podeliť o radosť z toho, že to urobíš sám, a ponúkne ti darček, ktorý si vychutnáš všetkými zmyslami.


Nechaj kreativitu a jemnosť zaplaviť ďalší krst, na ktorom sa zúčastníš, ručne vyrobeným detailom, ktorý zanechá svoju stopu. Predstav si úsmev svojich blízkych, keď dostanú ručne vyrobené mydlo v tvare slona, symbolu nehy a ochrany.


Výroba mydiel s našou súpravou je taká jednoduchá a príjemná činnosť, že sa rýchlo stane jednou z obľúbených tak u dospelých, ako aj u tých najmenších. Ľahkosť, s akou sa deti môžu podieľať na tvorbe týchto mydiel, im umožňuje pripraviť si darčeky na prijímanie vlastnými rukami a výrazne sa tak zapojiť do vytvárania týchto veľmi vzácnych spomienok.

Popusti uzdu svojej fantázii s kombináciou rôznych farbív, ktoré sú súčasťou našej súpravy, a vytvor si slonie mydlá s osobným dotykom. Máš na výber – buď sa rozhodni pre jemnú pastelovú farebnú paletu, alebo sa nechaj inšpirovať divokou exotikou africkej savany. Tvoje výtvory tak môžu odrážať tvoju náladu, štýl alebo dokonca snovú destináciu.

Čo sa týka vôní, naša súprava obsahuje jemnú esenciu, ideálnu pre citlivú pokožku najmenších. No v našom obchode nájdeš širokú paletu esencií, vďaka ktorým môže byť každé mydlo jedinečným čuchovým zážitkom. Predstav si vôňu čerstvo rozkvitnutých kvetov alebo sladkú arómu letného ovocia; každé mydlo tak môže rozprávať vlastný príbeh.

Keď príde čas predstaviť tvoje mydlá, urob to s citem. Predstav si stôl dekorovaný tak, že každé mydlo je v centre pozornosti, doplnené o personalizované karty a prírodné prvky, ktoré vytvárajú harmonický celok. Nezabudni pridať štítky, ktoré rozprávajú príbeh, venovanie alebo významný dátum, a tak premeniť každé mydlo na nezabudnuteľnú spomienku na krst. Tvoje mydlá tak nebudú len krásnym darčekom, ale aj trvalou spomienkou na tento výnimočný deň.

Aké materiály obsahuje súprava na mydla v tvare slona na krstiny?

 • 1 kg bielej mydlovej hmoty
 • 30 ml baby fresh esencie
 • 5 ml nude glycerínové mydlové farbivo
 • 5 ml čierneho glycerínového mydlového farbiva
 • 5 ml mätového glycerínového mydlového farbiva
 • Formu 2 slony
 • Alkoholový sprej
 • 18 kusov priehľadných celofánových vrecúšok s rozmermi 12 x 18 cm
 • 4m ozdobnej stuhy
 • drevené špachtle
banner kits marzo 2022 slvk
súprava podrobností o krste
súprava podrobností o krste

Krok za krokom ako vyrobiť mydla v tvare slona na krstiny:

 • Roztop a ochuť: Začni nakrájaním mydlového základu na kocky a jemne ho roztav v mikrovlnnej rúre. Dávaj pozor, aby si to nepriviedol do varu, pridaj pár kvapiek aromatickej esencie a dobre premiešaj.
 • Farbenie uší: Oddeľ 10 g roztopeného mydla a pridaj mätové farbivo, kým nedosiahneš požadovaný tón. Naplň časť formy zodpovedajúcu ušiam a nechaj vychladnúť.
 • Formuj telo slona: Pridaj niekoľko kvapiek čierneho potravinárskeho farbiva do zvyšného mydla, aby si získal jemnú sivú farbu. Nastriekaj uši alkoholom a pripevni k telu slona, úplne vyplň formu a použi alkohol, aby si sa vyhol bublinám.
 • Dokonalé balenie: Keď sú mydlá pripravené a nevyformované, vlož ich do celofánových vrecúšok. Zatvor ich mašľou z grogrénovej stuhy a budú pripravené na zaľúbenie.
 • Tipy a triky: S touto sadou sa kreativite medze nekladú. Experimentuj s farbivami, aby si vytvoril rôzne kombinácie a jedinečné dizajny, ktoré odrážajú starostlivosť vloženú do každého detailu.
 • Prispôsobenie a detaily: Pridaj malé detaily pomocou tečkovacích nástrojov alebo použi iné formy od gran velada na vytvorenie tematickej sady.
 • Bezpečnosť a starostlivosť: Aj keď ide o jednoduchý a bezpečný proces, je dôležité vykonávať činnosť vo vhodnom priestore a pod dohľadom, ak sa na tvorbe týchto mydiel podieľajú deti.
banner kits marzo 2022 slvk

Často kladené otázky (FAQ) zo súpravy „Ako vyrobiť slonie mydlá“

Môžem robiť mydlá s deťmi?
Samozrejme! Je to zábavná a náučná aktivita pre najmenších, vždy pod dohľadom dospelého. Je to skvelá príležitosť naučiť ich remeslám a kreativite.

Čo mám robiť, ak mydlo stvrdne príliš rýchlo?
Ak mydlo pred naliatím do foriem začne tuhnúť, jednoducho ho mierne zohrej v mikrovlnnej rúre, pričom dávaj pozor, aby si ho neprehrial.

Môžem použiť aj iné formy?
Určite. Pokiaľ sú formy bezpečné pre mydlo, môžeš použiť akýkoľvek tvar alebo veľkosť. Experimentuj a bav sa! Preskúmaj našu kategóriu foriem na sväté prijímanie.

Ako môžem urobiť arómu mydla intenzívnejšou?
Môžeš pridať niekoľko ďalších kvapiek aromatickej esencie, ale bez prekročenia odporúčaného množstva.

súprava na výrobu slonieho mydla po krste

Beyond Communion: Mydla v tvare slona na všetky príležitosti

Mydlá v tvare slona sa nemusia obmedzovať len na krstiny. Sú ideálne na akýkoľvek typ udalosti, ako sú detské narodeniny, baby shower alebo jednoducho ako krásny detail pre milovníkov slonov a zvierat všeobecne.

Tieto mydlá môžu byť aj výchovnou pomôckou. Využi ich na poučenie detí o dôležitosti osobnej hygieny zábavnou a pútavou formou.

Slony sú známe svojim silným rodinným putom a starostlivosťou medzi členmi stáda. Aký lepší spôsob, ako symbolizovať lásku a starostlivosť, ktorú chceš dať svojim blízkym?

Vytváranie mydiel v tvare slona je viac ako remeselná činnosť; je to spôsob, ako vyjadriť lásku, zdieľať kreativitu a vytvárať trvalé spomienky. V gran velada sme hrdí na to, že ponúkame súpravy, ktoré nielen uľahčujú tento krásny proces, ale poskytujú aj úplný zážitok od výroby až po darovanie.

Ak chceš objaviť ďalšie kreatívne nápady a remeselné súpravy pre sväté prijímanie, neváhaj navštíviť špecializovanú sekciu v našom obchode gran velada. Nájdeš tu všetko, čo potrebuješ, aby si tomuto výnimočnému dňu dodal jedinečný a osobný nádych.

súpravy na detaily prijímania


Navštív granvelada.sk pre viac nápadov, tipov a všetky materiály, ktoré potrebuješ na to, aby sa tvoje DIY projekty stali skutočnosťou. A nezabudni sa s nami podeliť o svoje výtvory. Tvoje umenie je našou inšpiráciou!

ĎALŠÍ PRÍSPEVOK, KTORÝ VÁS MÔŽE ZAUJÍMAŤ

NEWSLETTER

Prihláste sa na odber noviniek a dostávajte novinky, ponuky, nové recepty, návody a kurzy na svoj e-mail. Zostaňte informovaní o tom, čo máte s Gran Veladou najradšej.

PRIHLÁSTE SA NA ODBER SPRAVODAJSTVA

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed

Neboli nájdené žiadne výsledky.

SLEDUJTE NÁS NA NAŠICH SOCIÁLNYCH MÉDIÁCH

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek a dostávajte novinky, ponuky, nové recepty, návody a kurzy na svoj e-mail. Zostaňte informovaní o tom, čo máte s Gran Veladou najradšej.

PRIHLÁSIŤ SA

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right