Vlastnoručne vyrobený vosk na leštenie áut: Získaj lesk ako od predajcu…!

V tomto príspevku ti ukážeme, ako si vyrobiť vlastný domáci leštiaci vosk na auto a dosiahnuť úžasný výsledok, vďaka ktorému bude tvoje vozidlo lesklé, akoby práve opustilo predajňu. Ak chceš svojmu autu dodať nový, nablýskaný…
Stiahnite si manuál vyplnením formulára

Vlastnoručne vyrobený vosk na leštenie áut: Získaj lesk ako od predajcu…!

V tomto príspevku ti ukážeme, ako si vyrobiť vlastný domáci leštiaci vosk na auto a dosiahnuť úžasný výsledok, vďaka ktorému bude tvoje vozidlo lesklé, akoby práve opustilo predajňu.

Ak chceš svojmu autu dodať nový, nablýskaný vzhľad, akoby práve opustilo predajňu, si na správnom mieste. V tomto článku ti ukážeme, ako si doma môžeš vyrobiť vlastné leštidlo na auto s použitím dostupných a lacných ingrediencií, ktoré si môžeš kúpiť v našom online obchode…

Nezmeškaj túto príležitosť!

Čítaj ďalej a objavíš presný návod a niekoľko užitočných tipov na dosiahnutie úžasných výsledkov, ktoré omladia vzhľad tvojho auta.

Aké výhody má domáci leštiaci vosk na auto?

 • Profesionálne výsledky: Použitím tohto leštiaceho vosku dosiahneš lesk podobný lesku auta, ktoré práve opustilo predajňu. Tvoje vozidlo bude lesklé a atraktívne, čím sa zlepší jeho celkový vzhľad.
 • Ekonomické: Príprava tohto domáceho vosku je oveľa ekonomickejšia v porovnaní s nákupom komerčných produktov. Použité ingrediencie sú dostupné v našom internetovom obchode za oveľa nižšiu cenu, čo ti umožní dlhodobo ušetriť peniaze.
 • Jednoduchá príprava: Návod je jednoduchý a kroky sa dajú ľahko nasledovať. Na dosiahnutie dobrých výsledkov nepotrebuješ žiadne predchádzajúce skúsenosti so starostlivosťou o vozidlo. Môžeš si ho urobiť sám doma alebo vo svojej improvizovanej dielni.
 • Prispôsobiteľné: Návod si môžeš upraviť podľa svojich preferencií a potrieb. Môžeš experimentovať s rôznymi pomermi zložiek, a tak získať požadovanú úroveň lesku.
 • Prírodné zložky: Tento domáci leštiaci vosk sa skladá z prírodných zložiek ako včelí vosk a vitamín E, vďaka čomu je šetrnejší k tvojmu autu a menej náročný na životné prostredie v porovnaní s niektorými komerčnými produktmi.
 • Dodatočná ochrana: Leštiaci vosk okrem toho, že poskytuje ohromujúci lesk, pomáha chrániť lak tvojho auta pred UV žiarením, špinou a inými nečistotami, ktoré by mohli poškodiť povrch.

Aké ingrediencie potrebuješ na výrobu vlastného domáceho leštiaceho vosku?

Na výrobu tohto domáceho vosku budeš potrebovať nasledujúce materiály:

Návod na leštiaci vosk na auto:

 1. Vosky a parafínový olej zahrievaj vo vodnom kúpeli, kým sa úplne neroztopia.
 2. Nechaj zmes mierne vychladnúť a potom pridaj vitamín E.
 3. Intenzívne miešaj, kým sa všetky ingrediencie dobre nespoja.
 4. Naplň bielu nádobu voskom a nechaj vychladnúť, čím získaš správnu textúru.

Tipy na nanášanie leštiaceho vosku:

Pred nanesením vosku nezabudni dôkladne vyčistiť karosériu svojho auta. Najlepšie výsledky dosiahneš použitím týchto tipov:

 • Zľahka namoč handričku z mikrovlákna malým množstvom vosku.
 • Nanes tenkú rovnomernú vrstvu vosku na plech auta.
 • Nechaj vosk pôsobiť približne 20 minút.
 • Po zaschnutí vosku odstráň zvyšky jemným pretretím plechu s čistou handričkou z mikrovlákna.

S týmto domácim leštiacim voskom dodáš svojmu autu výnimočný lesk, vďaka ktorému bude vyzerať ako nové. Návod je jednoduchý a ingrediencie sa dajú ľahko zohnať. Postupuj podľa tipov na správne použitie a získaj profesionálne výsledky za rozumnú cenu. Ukáž všetkým svoje nablýskané auto s naším domácim leštiacim voskom!!!

ĎALŠÍ PRÍSPEVOK, KTORÝ VÁS MÔŽE ZAUJÍMAŤ

NEWSLETTER

Prihláste sa na odber noviniek a dostávajte novinky, ponuky, nové recepty, návody a kurzy na svoj e-mail. Zostaňte informovaní o tom, čo máte s Gran Veladou najradšej.

PRIHLÁSTE SA NA ODBER SPRAVODAJSTVA

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed

Neboli nájdené žiadne výsledky.

SLEDUJTE NÁS NA NAŠICH SOCIÁLNYCH MÉDIÁCH

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek a dostávajte novinky, ponuky, nové recepty, návody a kurzy na svoj e-mail. Zostaňte informovaní o tom, čo máte s Gran Veladou najradšej.

PRIHLÁSIŤ SA

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right