Kurzy

V online kurzoch Gran Velada sa naučíš, ako jednoduchým spôsobom vytvárať najrozličnejšie výtvory. Ak si vášnivým remeselníkom, tieto kompletné online kurzy si nemôžeš nechať ujsť. Pusti sa do práce!

cat bl pt cursos avancados

NEWSLETTER

Prihláste sa na odber noviniek a dostávajte novinky, ponuky, nové recepty, návody a kurzy na svoj e-mail. Zostaňte informovaní o tom, čo máte s Gran Veladou najradšej.

PRIHLÁSTE SA NA ODBER SPRAVODAJSTVA

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Kurzy

Uč sa s online kurzami Gran Velada!

S ohľadom na všetkých, ktorí nás sledujú a sú mimo Zaragozy, sme pripravili Gran Velada online kurzy. Ide o výučbu, ktorá sa koná osobne v predajni Pedro María Ric 19, ale v online formáte. Takto si ho budeš môcť pohodlne vychutnať doma.

Ak patríš k tým, ktorí by radi prišli na naše workshopy do Zaragozy, ale bývaš ďaleko, tieto online kurzy Gran Velada budú pre teba veľmi užitočné a práve vďaka nim môžeš získať rovnaké znalosti, ako keby si bol prítomní. Uvidíš to isté ako účastníci, budeš si môcť vypočuť všetky výklady a ak budeš mať nejaké otázky, stačí sa nás opýtať prostredníctvom sekcie komentárov a my sa ti  pokúsime pomôcť so všetkým, čo budeš potrebovať.

Online kurzy Gran Velada sú navrhnuté tak, aby ťa učili a viedli celým procesom. Vďaka nim zistíš, ako sa tradičným spôsobom vyrábajú rôzne druhy elaborátov, od mydla po sviečku, osviežovač vzduchu alebo vlastné kozmetické výrobky. S týmito online kurzami Gran Velada sa naučíš všetko!

Online kurzy Gran Velada začínajú krátkym vysvetlením, kto sme, takto nás môžete spoznať o niečo lepšie a cítiť sa bližšie. Ukážeme ti naše priestory a v krátkosti ťa oboznámime s našou každodennou prácou.

Po prezentácii prejdeme k veci a zameriame sa na remeslo. Aké materiály sú potrebné, návod, podrobný postup krok za krokom a vysvetlené našimi kolegami… To všetko nájdeš v týchto online kurzoch Gran Velada! Rovnako ako možnosť vidieť, ako účastníci formujú svoje výtvory. Stačí, ak si to isté urobíš aj doma.

Online kurzy Gran Velada

Online kurzy Gran Velada sú úplne zadarmo! Nemusíš si ich sťahovať ani za ne platiť, stačí prejsť na miesto vypracovania, ktoré sa chystáš urobiť, a stlačiť tlačidlo prehrávania. Týmto jednoduchým spôsobom objavíš všetko, čo môžeš ľahko urobiť doma, takže už žiadne výhovorky! Aj v samotnom príspevku nájdeš potrebné materiály a stručné vysvetlenie postupu.

Naším cieľom je, aby sa vzdialenosť nestala prekážkou, preto pracujeme na tom, aby sme vám priblížili všetky workshopy, ktoré sa konajú vo fyzickom obchode Gran Velada de Zaragoza.

Svet tradičných mydiel, kozmetiky a sviečok už pre teba vďaka týmto kurzom nebude mať žiadne tajomstvo. Trvajú približne jednu hodinu a zistíš, že sú veľmi dynamické a participatívne. Pri učení sa nových vypracovaní sa budeš veľmi dobre baviť.

Vytiahni zo seba „kutila“ a uveď do praktiky všetko, čo si sa naučil! Ďalšou výhodou je, že si ich môžeš pozrieť, kedykoľvek budeš chcieť, takže ti neuniknú žiadne detaily, akonáhle odložíš svoje pochybnosti a rozhodneš sa zúčastniť. Budeš sa môcť presvedčiť, že je to oveľa jednoduchšie, ako to vyzerá, a výsledky stoja za to.

Máš ich tak rád, že neodoláš a prídeš? Odtiaľto ti odporúčame navštíviť nás v našej predajni v Zaragoze. Bude to ideálna zámienka na spoznávanie mesta a príjemný výlet s rodinou alebo priateľmi! Dávame ti všetky možnosti, pretože naším cieľom je, aby si sa tešil z tvorby tvojich výtvorov, takže či už na online kurzoch Gran Velada alebo osobne, stav na ručnú prácu a pochváľ sa svojimi výtvormi.